Reševanje reklamacij je prav naporno
Iskreno povedano sem si dolgo časa mislil, da je reševanje reklamacij nekaj čisto enostavnega. S tem sem imel izkušnje le kot kupec. Tako sem nekajkrat poklical kakšno trgovino oziroma podjetje ter se dogovoril za reklamacijo, saj z izdelkom ni bilo…